www.mamboteam.com
Polski Związek Głuchych Oddział Małopolski w Krakowie Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow XIII Walny Wojewódzki Zjazd Delegatów Oddziału Małopolskiego Polskiego Związku Głuchych
20.09.2018.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
PZG Kraków
Z życia Oddziału
Władze
Działalność
Koła - adresy
Koła - władze
Praca biura OM PZG
Napisz do nas
Wiadomości
Z życia wzięte
Prawo
Medycyna
Edukacja
Kultura
Sport
Turystyka
Rozrywka - Ciekawostki
Nowe Technologie
Wywiady
Felietony
Adresy
Koła Terenowe PZG
Szkoły
Koła zainteresowań
Zakłady
Kursy walut NBP
Indeksy GPW

Serwis monitoruje:

statystyka


web stats stat24

XIII Walny Wojewódzki Zjazd Delegatów Oddziału Małopolskiego Polskiego Związku Głuchych PDF Drukuj Email
26.06.2016.
W dniu 25 czerwca 2016r. odbył się XIII Walny Wojewódzki Zjazd Delegatów Oddziału Małopolskiego Polskiego Związku Głuchych.
Wyniki Wyborów

Prezes Oddziału Małopolskiego PZG w Krakowie
ADAM STROMIDŁO

 
Zarząd Oddziału Małopolskiego PZG w Krakowie
1. RYSZARD PLUTA - vice Prezes
2. JACEK GAWORSKI - vice Prezes
3. DOROTA LASKA - vice Prezes
4. MAŁGORZATA WOŹNIAKOWSKA - sekretarz
5. DOROTA BUDZYŃSKA - członek
6. ALICJA NIEMIEC - członek
7. CZESŁAWA CIENIAWSKA - członek
8. AGATA KUBALA -  członek
9. ALICJA KOKOSZKA - członek
10. WŁADYSŁAW GIERGUN - członek Zastępcy:
Tomasz Niemczyk
Ryszard Szarzyński

Wojewódzka Komisja Rewizyjna Oddziału Małopolskiego PZG w Krakowie
1. MIROSŁAWA KOWAL - Przewodnicząca
2. BARBARA KĘDZIOR - vice Przewodnicząca
3. KINGA PLUTA - członek

Wojewódzki Sąd Koleżeński Oddziału Małopolskiego PZG w Krakowie
1. ANDRZEJ KOWAL - Przewodniczący
2. ZDZISŁAW SZYBOWSKI - vice Przewodniczący
2. WIESŁAW PORWISZ  - sekretarz

Delegaci na Zjazd Krajowy Polskiego Związku Głuchych w Warszawie w dniu 3 grudnia 2016r.
1. MAŁGORZATA WOŹNIAKOWSKA
2. ADAM STROMIDŁO
3. DOROTA BUDZYŃSKA
4. ALICJA NIEMIEC
5. ANNA BUTKIEWICZ
6. MIROSŁAWA KOWAL
7. JACEK GAWORSKI
8. DOROTA LASKA
9. CZESŁAWA CIENIAWSKA
10. KINGA PLUTA
11. PLUTA RYSZARD
12. AGATA KUBALA
13. WŁADYSŁAW GIERGUN
14. ALICJA KOKOSZKA

Zastępcy delegatów:
ZDZISŁAW SZYBOWSKI
TOMASZ NIEMCZYK

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Sonda
Jak oceniasz nowy kanał YouTube?
 
 
baner turysta
Top! Top!