www.mamboteam.com
Polski Związek Głuchych Oddział Małopolski w Krakowie Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Glusi24.info ma już rok
18.08.2022.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
PZG Kraków
Z życia Oddziału
Władze
Działalność
Koła - adresy
Koła - władze
Praca biura OM PZG
Napisz do nas
Wiadomości
Z życia wzięte
Prawo
Medycyna
Edukacja
Kultura
Sport
Turystyka
Rozrywka - Ciekawostki
Nowe Technologie
Wywiady
Felietony
Adresy
Koła Terenowe PZG
Szkoły
Koła zainteresowań
Zakłady
Kursy walut NBP
Indeksy GPW

Serwis monitoruje:

statystyka


web stats stat24

Glusi24.info ma już rok PDF Drukuj Email
24.07.2014.
Rok temu,15 lipca 2013 roku, stworzony został kanał filmowy będący częścią portalu www.glusi24.info.
       Przybrał nazwę “Telewizja Głuchych”, ponieważ w zamierzeniu miał relacjonować najważniejsze wydarzenia dotyczące środowiska osób niesłyszących i słabosłyszących.
       Jego redakcja od początku mieści się w Krakowie, przy PZG Oddział Małopolska, ale tak portal, jak i Telewizja Głuchych zawsze starały się poruszać problemy uniwersalne dla środowiska. Świadczą o tym relacje nie tylko z krakowskich placówek edukacyjnych (na Grochowej i Niecałej), ale także z SOSW w Radomiu czy Uniwersytetu w Siedlcach. Materiały powstawały też w Nowym Sączu, Tarnowie, Nowym Targu czy Brzesku.
        Projekt portalu, a więc także Telewizji Głuchych, realizowany jest przy wsparciu Szwajcarii, w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Przez ten rok na łamy Telewizji Głuchych trafiło 264 materiałów filmowych, z tego ponad sto stanowią materiały własne portalu, pozostałe pozyskane zostały z innych źródeł, w tym z regionalnych telewizji internetowych i zaadaptowane dla potrzeb portalu poprzez dogranie tłumaczeń. Mamy też prawie stu regularnych subskrybentów, którzy regularnie dostają informacje o pojawieniu się w sieci nowych materiałów.

       Ale najbardziej imponującą liczbą jest ponad 100 tysięcy wyświetleń filmów (na dzień 12 lipca 2014 były to już 101 372 wyświetlenia!).

      Nasi widzowie mogą odtwarzać materiały filmowe tak na portalu www.glusi24.info (49 % odtworzeń), jak i na kanale filmowym You Tube (51 % odtworzeń) http://www.youtube.com/channel/UCSLIVoIZ0J-9Sdwh7Sr9zgA/feed?view_as=public.

      Rekordowe filmy to:
 -   najczęściej odtwarzana zapowiedź imprezy Royal Party – ponad 3 500 odtworzeń,  - Sylwester 2013 – 3 382 odtworzenia,
 - relacja z Rajdu Koła PTTK, relacje z wystaw okolicznościowych w Domu Kultury PZG w Krakowie, czy informacje na temat zasad funkcjonowania nowego Dworca PKP w Krakowie (cz. 1 i 2) – wszystkie ponad 2 tysiące wyświetleń.

Z innych ciekawszych statystyk można przytoczyć i te, które dotyczą odbiorców naszych filmów: ponad 89 000 tysięcy wejść na kanał filmowy Telewizja Głuchych pochodziło oczywiście z Polski, ale kolejne pięć tysięcy – z Niemiec i USA, a po około tysiąc z Wielkiej Brytanii i Danii. Po kilkaset odtworzeń mamy też we Francji, Szwecji, Włoszech czy Kanadzie.
Łącznie nasi odbiorcy spędzili przy oglądaniu filmów Telewizji Głuchych (według statystyk Google) … 194 dni I 10 godzin.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Sonda
Jak oceniasz nowy kanał YouTube?
 
 
baner turysta
Top! Top!